نرم افزار crm فارسی

crm فارسی داده پویا

این روزها کمتر شرکتی وجود دارد که اطلاعات مشتریان را توسط نرم افزار CRM یا همان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان ذخیره نکند.

ممکن است شما نیز شرکتی داشته باشید که مشتریان زیادی مرتبا به شرکت شما مراجعه کرده و یا با تلفن های شما تماس بگیرند. این CRM است که میتواند ، اطلاعات کاملی از مشتریان برای شما تهیه کرده و در هر زمانی توضیحات کافی پیرامون آن مشتری در اختیار شما قرار دهد. داده پویا اولین شرکتی است که نرم افزار کاملا فارسی و ساده CRM را در اختیار هموطنان قرار داده است.

به وسیله نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان داده پویا ، شما میتوانید اطلاعات مشتریان خود را ذخیره کرده ، با آنها بصورت پیامک ، ایمیل یا تلفنی ارتباط برقرار کنید ، توضیحات و اطلاعات کافی برای مشتریان خود درج کنید و برای پرسنل شرکت یا مجموعه خود سطوح دسترسی متعدد ایجاد نمایید.

برای داشتن CRM فارسی تحت وب داده پویا یا خرید نسخه های فروشگاهی ، نمایندگی ، شرکتی ، صنعتی و ... از طریق منوی سفارش جدید ، درخواست خود را ارسال نمایید.

شرایط دریافت نرم افزار crm فارسی :

با توجه به نیاز به شخصی سازی نسخه نرم افزار های CRM وابسته به مشاغل مختلف ، لطفا ابتدا فرم سفارش را پر کرده و در آن اطلاعات دقیقی از نیازهای کسب و کار خود ارسال کنید تا امکانات مورد نیاز شما فعال شود.

بدیهی است در صورت عدم مطرح نمودن امکانات مورد نیاز شما ، نرم افزار CRM مورد نظر شما شخصی سازی نخواهد شد.

برای سفارش نرم افزار CRM داده پویا اینجا کلیک کنید

نمای کلی نرم افزار CRM داده پویا:
نرم افزار CRM داده پویا ، بر اساس نیاز های مطرح شده توسط شما شخصی سازی می شود
برای سفارش نرم افزار CRM داده پویا اینجا کلیک کنید

top